Комітет арбітрів і Прем’єр-Ліга повинні користуватися передовими технологіями VAR — Павелко

783c64132944bd5c839cc406b504ec829be3c760Президент Федерації футболу України Андрій Павелко розповів, хто буде фінансувати впровадження системи VAR в Україні, передає УНН.

За його словами, для цього будуть залучатися кошти спонсорів і партнерів.

«Ми будемо залучати спонсорів, партнерів. Обов’язково будемо знаходити фінансування. Там не такі великі гроші, як на всю систему. Якщо потрібно VAR на кожному стадіоні, то це коштує 2-3 мільйони. Звичайно ж, ні у кого таких грошей немає. Але у нас немає чіткості і в питанні стадіонів: ми не можемо сказати, що тільки ті чи інші можуть приймати матчі Прем’єр-ліги. Клуби змінюються, одні заходять, інші виходять. Тому, нам потрібен план Б», — сказав він.

Президент ФФУ уточнив, що Україна, в питанні впровадження VAR, швидше за все, візьме приклад з Польщі.

«Ми звернулися до такого варіанту, як використовується в Польщі. Перші такі мікроавтобуси ми закупимо самі. Для початку треба 2-3, ми їх протестуємо. А далі вже Прем’єр-ліга буде приймати рішення, чи потрібно збільшувати їх кількість, чи залучати додаткові інвестиції, навантажувати телекомпанії чи ні. Це вже буде переговорний процес Прем’єр-ліги. А перший крок повинні зробити ми, щоб Комітет арбітрів і Прем’єр-ліга користувалися передовими технологіями VAR», — повідомив Павелко.

VAR — система відеодопомоги арбітрам — технологія в футболі, що дозволяє головному арбітру приймати рішення в спірних моментах матчу за допомогою відеоповторів. Офіційно включена до Правил гри в футбол в 2018 році після серії випробувань на міжнародних турнірах.

Короткий URL: https://izbir.com.ua/?p=38820

Добавил: Дата: Сен 13 2018. Рубрика: Спорт. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.

Комментарии недоступны

Другие ссылки

    Поиск по архиву

    Поиск по дате
    Поиск по рубрикам
    Поиск с Google