На НТК імені Баннікова у Києві почала роботу Дитяча футбольна академія ФФУ

630_360_1535815793-1911У суботу, 1 вересня, на території столичного навчально-тренувального комплексу імені Віктора Баннікова розпочала роботу Дитяча футбольна академія ФФУ.

В урочистостях з нагоди відкриття академії разом з маленькими футболістами взяли керівники федерації, тренери збірних країни, ветерани футболу, повідомляє прес-служба ФФУ.

Важливість застосування передових підходів в тренувальному процесі академії підкреслив перший віце-президент федерації Олег Протасов.

«Ми хочемо правильно організувати тренувальний процес. З цією метою вивчили чимало спеціальної літератури, переймали досвід іноземних партнерів з інших федерацій. Готуємо відповідні методичні матеріали для тренерів академії та дитячо-юнацьких шкіл, щоб вони були озброєні передовими знанням в організації навчання дітей. Також є важливою співпраця з батьками, які матимуть змогу з трибун НТК спостерігати за тренуваннями своїх дітей, бачити на власні очі їхні успіхи», — зазначив він.

Ветеран національної збірної В’ячеслав Шевчук щиро підтримав ідею Федерації футболу України: «Я вдячний ФФУ за цю ініціативу. Академія може стати важливим кроком у вихованні кадрів для юнацьких та національної збірної України. Бажаю юним футболістам успішної кар’єри у майбутньому».

Перший майстер-клас у Дитячій футбольній академії завершився. Щасливі малюки залюбки взяли участь у футбольному фестивалі, де головним є не результат матчу, а позитивні емоції та радість від самої участі в тренуванні та грі у футбол. Саме такою є сучасна європейська методика. Відтепер лише так проходитимуть заняття у Дитячій футбольній академії ФФУ, спрямовані на позитив, розвиток дитячих здібностей та популяризацію футболу.

Короткий URL: https://izbir.com.ua/?p=38814

Добавил: Дата: Сен 1 2018. Рубрика: Спорт. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.

Комментарии недоступны

Другие ссылки

    Поиск по архиву

    Поиск по дате
    Поиск по рубрикам
    Поиск с Google